Hakkımızda

Hakkımızda

NITROCARE, Medeniyetler beşiği Sivas’tan Türkiye’ye, Türkiye’den adım adım Dünya’ya yayılan ve sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren Gökler Group tarafından hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

İlk kurulduğunda 10.000 m2 kapalı alanda üretim yapan Nitrocare, 2013 yılında kapalı alanını büyüterek 45000 m2’ye çıkarmış ve ileri teknoloji makine parkuru ile üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak sektöründe dünyada lider üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Nitrocare, Anadolu’nun yükselen değeri olarak bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini her geçen gün sürdürmektedir.

Nitrocare, kaliteli ve esnek üretim kabiliyetini uzman tasarım ekibi ile geliştirerek kendine özgü tasarımlarını Dünya’ya kanıtlamış, 2 yılda RED DOT DESIGN AWARD, GOOD INDUSTRIAL DESIGN, GOOD DESIGN AWARD, GERMAN DESIGN AWARD, IF DESIGN AWARD ve INTERNATIONAL DESIGN AWARD uluslararası tasarım ödüllerini kazanmıştır.

Firmanın değişmez prensipleri kaliteli ürün, sistemli çalışma, nitelikli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Kaliteli ürüne verdiği değeri aldığı ürün belgeleri ile müşterilerinin gözünde kanıtlamış, 100’den fazla ülkeye yaptığı ihracatlarla, aldığı uluslararası tasarım ödülleriyle ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer almasıyla karşılığını almıştır.

Nitrocare yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecek, seçkinliği ve kalitesiyle yeni hedeflere, yeni başarılara imza atacaktır. İşte bu yüzden Nitrocare imzası bir prestijdir ve bu imza hayata mükemmellik katar.