FİRMAMIZ / Üretim Tesisleri

Sağlık kuruluşlarının olduğu her alanda var olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Nitrocare. işlevsel ve ergonomik ürünleriye, alanlara yenilikci bakış açısı sunuyor.

Türkiye’den adım adım Dünya’ya yayılan ve sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren Gökler Group tarafından hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

ileri teknoloji makine parkuru ile üretim kapasitesini her geçen gün arttırarak sektöründe lider üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Nitrocare, Anadolu’nun yükselen değeri olarak bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini her geçen gün sürdürmektedir.

2 yılda RED DOT DESIGN AWARD, GOOD INDUSTRIAL DESIGN, GOOD DESIGN AWARD, GERMAN DESIGN AWARD, IF DESIGN AWARD ve INTERNATIONAL DESIGN AWARD uluslar arası tasarım ödüllerini kazanmıştır.

Kaliteli ürüne verdiği değeri aldığı ürün belgeleri ile kanıtlamış, 60’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatlarla, aldığı uluslar arası tasarım ödülleriyle ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girmiştir.

Nitrocare yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecek, seçkinliği ve kalitesiyle yeni hedeflere, yeni başarılara imza atacaktır. İşte bu yüzden Nitrocare imzası bir prestijdir ve bu imza hayata mükemmellik katar.